Giriş    Kayıt

RUHLAR RUHLAR RUHLAR !!!

İster Bilinen , İster Bilinmeyen Kanunlar Forumu . Kanun Yazabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKECEK YAZILAR VARDIR.
  • Yazar
RUHLAR RUHLAR RUHLAR !!!

Mesajgönderen DRiftustasi » 13 Eki 2016, 19:34

şu şiyah gözlü kız farya o aslında o kız değil onu kontrol edebilen bir (bilgi) ruh girmiş ... benim gerçek hayatta karşıma çıktı hemde 2 tane :D daha doğrusu beni korumak için öyle olmuşlardı .. -------------------------------------------------------------------------------------
hasta olmuş idum gece uyuyamıyordum gözüm açık uyuyordum her an geçmişe gidip hayaller kuruyordum geçmişte birşeyler değişecek gibi oluyordu vapurdayken bütün o gittiğim yollar tekrar hayaledip bakıyordum yatakta titreme geliyordu , şeker şokunada giriş olabilirim tabi ozaman olduğunu bilmiyordum şekerimin . benim annem ile kardeşime girip bana baktıklarını gördüm gece şöyle diyorlardı yine girdiler diyorlardı konuşurken . .. uykuda kafamı kaldırınca basımdakileri böyle gözleri siyah gördüm ...

Resim

kurtarıcı isa şöyle der geçmişi bırak senin dalgan 1 tane geçmişin değişirsebile sen buradasın orası yok olur sadece iletişim kurduklarının aklına yazılır sen burda bu zamandasın ... mesela vucudunuzda bir yara bir anda oluştpunu düşünün geçmişte birşeyler değiştiginde olur ... sen oraları yok edicen şöyle bir şecenekte var başkasını yerime koy birşey olursa biliriz ... tipler bedava öyle paramız enerjimiz gitmiyor :D onun içün böyle hareketler tasarlayıp kendini küvene alacasun :D mesela vuruş yaptığım yerlede benden 1 tane bırak zeynüşüm gelirse beni görsün her yerde benden karşısına çıkart benim vuruş yaptığım yerlerde benden kopyala beklesin hareket olunca çıkar orda ...
Http://www.gaxhax.net
Http://www.galaxsi.net
DRiftustasi / Bilgi Kutsaldır \
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Dön KANUNLAR FORUM

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

3