Giriş    Kayıt

Web Yazılım /

İşimize Yarayacak Yazılım Programları . / Programlama /.
  • Yazar
Web Yazılım /

Mesajgönderen DRiftustasi » 27 Ara 2012, 00:40

Resim

Etiket:
Bütün işlemleri yapılması gerekleri bir dosya oluşturup içinde tanıtıp işleme koyuyoruz , sonra o dosyayı bir dosyanın içine çağırıyoruz - işlenmesi gereken tanımladığımız işlemi çalıştırıp sadece giriş yapılması gereken yere ek yaparak oradaki işlemi veritabanına gerekli şekilde saklıyoruz..

Büyük operasyon için yönetici sayfalarında veritabanına gerekli yerlere yazma izinleri oluyor orayı değiştirip işlem yaptırarak sayfada tanımladığımız yerde açılmasını sağlıyoruz, yönetici veri tanımlayarak eklediğiz sayfadaki işlemi çalıştırıp sayfaya ekletme işlemi .

JavaScript css php asp Sistemdeki büyük açık veri tabanına şifrelenerek gelmiyor yazılanlar işlenen dosyalar veri tabanı php ile şifrelenip yazılabilir. şifre açıcı karakter php dosyası php dosyasını şifrelemede olmalıdır.

Çok fazla tanımlanmış işlem olduğu zaman sistemin hızı açısından İşlemler dosya dosya her işleme göre yapılmalıdır. "Sayfa işlem Hızı"

Site indexi veya herhangi bir sayfa üzerine Tıklayıp Tablolamalar çizip veya tasarlayıp Komut işleminide oradan seçip işleme koyma ve o komut dosyasını kapatıp siteyi çalıştırmak Komut modifiye -Site modifiye kolaylığı Sitenin Herhangi bir sayfasını küçük pixeller şeklinde ölçü koyuyoruz kare kare " hangi kare web tarayıcısının neresinde Ölçüsü " Tablolama web tasarım yaparken ölçüyle oynayıp yerini açıyoruz

Admin Modunu açıp sayfada değişiklik yapıp kapatabiliyorsunuz - Veritabanı Gönderimi şifreli - karakter şifreleme seçenekleri Kendinize göre şifreleme kuralları Seçenekleri

OTOYOL OTOMASYON SİSTEMİ : Düşündüm otoyollarda sol şerit yasak olmalıdır.

300 km serbest olmalıdır .

Tabi araçlanda buna göre tasarlamak gerekli, yoluda buna göre tasarlamak gereklidir" Yakalamaç ağ " .

Aracınızı muaneye girerken yenilenmiş kurallar içerisinde olması gerekenler olacaktır , mesela Trafik kontrol seti Teyp Şeklinde - Trafik yönetim sistemli Trafikteki sürücülerin birbirleri ile istihbarat sağlaması nerede hangi araç var görüntü ses sistemli:

Mesela otobanda 300 le gidiyor öndeki araçlarla iletişim kurup ben 300 le geliyorum dikkatet sol şerit kapatma, en eski araca bile Takılmalıdır, Teyp gibi birşey Tabi gereksiz mesaj kontrol olacak içinde .

Güzel birşey gerekli Oluyor . Otoyolda kız varmı bir bakalım Modu Koyulabilir gibi.

Patent : Taner Alacalıoğlu
Eklentiler
lhlh.png
Http://www.gaxhax.net
Http://www.galaxsi.net
DRiftustasi / Bilgi Kutsaldır \
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Dön Yazılım/Programlama

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir