Giriş    Kayıt

ELEKTRİK BÜYÜDÜR ...

Otomobil Tasarımları / Geliştirme Çalışmaları - Testleri
  • Yazar
ELEKTRİK BÜYÜDÜR ...

Mesajgönderen DRiftustasi » 05 Şub 2015, 21:32

ELEKTRİK BİR BÜYÜDÜR .. BÜYÜCÜSÜNÜ ÖLDÜRMELİ .. HANİ BÜYÜCÜLERİ BÜYÜ YAPMASIN DİYE ÖLDÜRÜRLER YA .. GÜNEŞ SİSTEMİ GERÇEK DEĞİL VE BÜYÜDÜR ... ELEKTRİK TELİNDEN ELEKTRİĞİN GEÇMESİ MIKNATISIN BİRBİRİ SÜRTMESİ SONUCU ELEKTRİK ORTAYA ÇIKMASI BÜYÜDÜR SİK İN RAHİME SÜRTMESİ SONUCU BOŞALMASI BÜYÜDÜR.. TASARIDIR ... AMA BU BÜYÜLERİ MIKNATISI NE İLE HARMANLAMIŞ BAŞKA BİR TAŞ YAPABİLİRMİYİZ ? MIKNATISTAN DAHA GÜÇLÜ ... TAŞ TAŞ TAŞ MADDE ... KAYA TAŞINI ALTINA ÇEVİRİCEM ... BÜYÜK BİR DAĞI ÇELİK MADDESİNE ÇEVİRİCEM .. MADDE DEĞİŞTİRİCİ BÜYÜ GELİŞTİRİYORUM ÇÇÇ
Http://www.gaxhax.net
Http://www.galaxsi.net
DRiftustasi / Bilgi Kutsaldır \
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Re: ELEKTRİK BÜYÜDÜR ...

Mesajgönderen DRiftustasi » 30 Nis 2016, 04:32

zeynepcim elektrik metal atomundan geçiyor peki tahtadan plastik atomundan neden geçemiyor onların atomunda elektronlar dönüyor parçacıklar mevcut o elektrik dalgası elektrona çarpıp gerimi dönüyor plastikte mesela ? metalde elektron üzerinden diğer atomun elektronuna atlamamı oluyor nedir bu olay bi açıklarmısın hocacım ...

https://www.youtube.com/watch?v=hm-OZGH6aoY

hafifliği elektron sağlıyor ise mesela metalin sağlamlığını , ağırlığı sağlıyor gibi görünüyor yani rengini ham mını veren oradaki parçacık aslında çekim sağlayan bir enerji türü ağır olan çelik demir sağlamlığı elektronların uzaklığımı çekim kuvvetini sağlamlığını daha fazla vermesini sağlıyor ? maddeleri değiştirme yapmak istiyorum mesela bir dağ ı altına çevirmek istiyorum ? ne yapmam gerek ? parçacığındaki enerji ile oynayarak bu maddeleri değiştirebilirmiyim =? atomun elektronunu yok ederek saf ağırlık elde edebilirmiyim =? mesela hiç kırılmayan madde çok çok sağlam ve eskimeyen ççç... evet düşüncelerim bunlar ne düşünüyorsunuz ... AUeuuHEUHae
Http://www.gaxhax.net
Http://www.galaxsi.net
DRiftustasi / Bilgi Kutsaldır \
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Dön Otomotiv / Motorsports/ Enerji / Energy

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

3