Giriş    Kayıt

Yemek Testings

Yemek tarifleri olabilir , Yemek Makina yapımı olabilir .

Moderatör: Taner_Alacalıoğlu

• Yazar
Yemek Testings

Mesajgönderen DRiftustasi » 20 Oca 2014, 04:11

GÜNDE 2.5 YAZIN 5 LİTRE KOLA İÇİYORUM ÖĞRENDİM SU YERİNE GEÇMİYORMUŞ TABİ YEMEK İLE İÇİYORUM ŞİMDİ 5 LİTRE SU İÇİYORUM VUCUDUMDA RAHATLAMA HİSSETTİM ŞEKER HİÇ YEMEDİĞİM GÜNLER OLUYORDU MESELA KOLADA FAZLA ŞEKER VAR DİYORLAR AMA YOK ÇUKULATA İLE İÇİLİNCE SU GİBİ KALIYOR KOLA KOLADA ŞEKER YOK AZ VAR ŞEKER ALMIYORUM Bİ ARA HELVA ÇOK YEDİM ŞEKER TAKİBİ YAPMAK İÇİN GÜÇLENDİRİYOR PSİKOLOJİK OLARAK İYİ OLMAK İÇİN BUNLARI ALMAK GEREK ... BİR ARA YAĞ İÇTİM TENİME KADAR YAĞ OLDUM YAĞ BÜTÜN VUCUDU YAKIYOR ERİTİYOR .. SIVI YAĞDI SIVI YAĞ YERİNE TEREYAĞI İYİ GELİYOR 3 GÜN SIÇILMADIĞI ZAMAN ORTADAKİ BOK VÜCUDA SİNİYOR TENİNİ KOKUTUYOR YANİ YENEN YEMEK VÜCUDUNDAKİ KOKUYU DEĞİŞTİREBİLİYOR PEYNİR TER İLE KOKU YAYIMI SAĞLAR...
Http://www.gaxhax.net
Http://www.galaxsi.net
DRiftustasi / Bilgi Kutsaldır \
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Re: Yemek Testings

Mesajgönderen DRiftustasi » 20 Oca 2014, 04:20

sabahları okula işe kalıp gitmek varya .. kolaymı çok uyuyunca insan uyumak istiyor günde ara ara 11 saat uyuyorum sabahları geç kalkarım geceleri arada uyurum uyumak güzeldir vücut yapıyorum çok fazla enerji harcayınca bisiklet gibi vücut büyümüyor ama çokda güçleniyor hızlanıyor uykuyu çok fazla uyuyunca vucut büyüyor ama yavaşlayıp uykucu oluyor uykudan kalkma meselesi sabahları alarmla ... işe kalmakta ne zormuş hemde 2000 liracık maaş için sabahları uykudan hafif kalkıp şöyle bir işim yok yatayım manyak bir olay .. süper geliyor ..
Http://www.gaxhax.net
Http://www.galaxsi.net
DRiftustasi / Bilgi Kutsaldır \
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Dön Yemek Teknolojisi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

3