Giriş    Kayıt
  • Yazar
ALACALIOĞLU SPERM BANK ...

Mesajgönderen DRiftustasi » 28 Eki 2014, 00:21

MELEZ IRKIYIM HERÇEŞİTTE YAKIŞIKLI GÜZEL ÇOCUKLAR OLUR ...
ResimResim
Resim
Resim
.

SPERMİN YARIM SAAT İÇİNDE TÜP BEBEKÇİYE ULAŞTIRILMASI GEREKLİDİR YA DONDURULUR YADA HEMEN İŞLENİR YUMURTAYA , VAGİNADAN DÖKÜLECEKSE HAMİLE KALMAK İÇİN YATAĞA UZANIP AYAKLARINIZI DUVARA KALDIRIP TERS ŞEKİLDE 10 , 15 , 20 DAKİKA KADAR KALARAK SPERMİN YUMURTAYA KADAR ULAŞMASI GEREKİR YUMURTLAMA DÖNEMİNİNDE HESAPLANMASI GEREKİR DÖLLENME İŞLEMİ İÇİN YUMURTA YOKSA BOŞA GİDER ... PEDİNİZE BAKARAK YUMURTANIN HANGİ ZAMANLARDA OLUP OLMADIĞI ANLAŞILIR ....

ADRESLE ANLAŞILIP HIZLI GÖNDERİ YAPILIR ... İLETİŞİM FACEBOOK TANER ALACALIOĞLU ÖZEL MESAJ İLE ULAŞABİLİRSİNİZ ...

Resim
ETİKET: ALACALIOĞLU SPERM BANKASI
Eklentiler
11138626_10153236722797806_3567563251837321482_n.jpg
Http://www.gaxhax.net
Http://www.galaxsi.net
DRiftustasi / Bilgi Kutsaldır \
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Re: ALACALIOĞLU SPERM BANK ...

Mesajgönderen DRiftustasi » 28 Haz 2016, 13:24

Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Mesajgönderen DRiftustasi » 28 Haz 2016, 14:02

KENDİ ÇEKİMİM SPERMLERİM
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Mesajgönderen DRiftustasi » 28 Haz 2016, 14:06

MASTIRBASYONU GÜNDE 3 KERE 7/24 ARADA İKİYE DÜŞER O ŞEKİLDE YAPIYORUM ASLAN DEĞİLİZ Kİ GÜNDE 45 KEZ ÇİFLEŞEK :D UAHEUAHEUH ALLAHIM ASLAN DNA SINI KARIŞTIRAK BANA GÜNDE 45 KEZ ÇİFLEŞEYİM :D UAUHEUH tabi iNSAN OĞLUNUN NORMAL OLAN 4 KARILI İNSAN OĞLUNUN ÇİFTLEŞMESİ NASIL YARATILMIŞTIR ERGENLİK DÖNEMİNDE HIZLI ÜRETİM GÜNDE 4 KARIYA YETECEK GÜÇTE OLUYORDUR TABİ ORTA YAŞLARA GELİNCE BU GÜNDE 1 KARIYA DÜŞER GĞNDE 4 KERE ÇİFTLEŞEN BİR ORTA YAŞ GÜRÜBÜ SPERMLERİ HAMİLE BIRAKTIRMAYACAK ŞEKİLDE BEBEK SPERM OLGUNLAŞMAMIŞ YÜZÜP GİDEMEYEN OLUR TABİ SÜREÇ TE İNDİRİM YAPILINCA DÜZELME OLUR. OLGUNLAŞIR BU TAŞŞAKTAKİ BİLMEM KAÇ AYLIK BİR SÜREÇMİŞ OLGUNLAŞMAMIŞ SPERMLERİ DIŞARI ATINCA HAMİLE BIRAKAMASZIN DEFEKT SPERM DENİYORMUŞHE.. GÖTÜ BAŞI ÇIKMAMIŞ SPERMLER... ASLANLAR NASIL 45 KEZ ÇİFTLEŞİYORMU OKADAR TAŞŞAK VARMI :D AUHEUH CENNETTE ÇOK GÜÇLÜ OLACAHMIŞIZ DEMEKKİ ASLAN DNA SI KARIŞACAK ... BİSİKLET SÜRÜCÜLERİ , KOŞUCULAR FİLAN DEFEKT SPERM OLUYORMUŞ TAŞŞAKLAR SALLANIYOR YA HANİ ONDAN TIMARHANEDE 15 GÜN MASTIR YAPMADIM Bİ PATLATTIM 5ML GADAR XEPLİON diye BİR İLAÇ KULLANDIM ODA ETKİLEDİ FISKITRMAYI SPERM SIVISININ HACMİNİ ETKİLEDİ DAHA YENİ YENİ DÜZELİYOR SIVI DÜŞÜK ÇIKTI NORMALDE İKİ DAŞŞAHTAN 1ML 1ML GELSE NORMALI 2 ML OLMALI ...

Resim
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Mesajgönderen DRiftustasi » 19 Oca 2017, 02:30

MENEMEN DEVLET HASTANESİNDE ÖRNEK VERMEK GEREKİNCE TUVALET YERİNE ARABAYI KULLANDIM HİPER ZEKA OLARAK , ODA YOKTU EGEÜNİVERSİTESİNDE ÖZEL ODA VAR . GÖTÜRENE KADAR 3DK YOL , -3 DERECE HAVADA KOLTUK ALTINA KOYDUM AMA ARABADA 1DK DA SIVILAŞTI
Resim

2PATLAMA OLDU NORMALDE 4 PATLAMA OLMALI VE AZ TUTUNCA 7 PATLAMA OLUYOR BU SEFER AZ OLDU 2 PATLAMA XEPLİON DİYE PSİKOLOJİK BİR İLAÇ VERDİ İĞNE ONU YAPTIĞI GÜNÜN 1 GÜNÜ SPERM SIVISINDA AZALMA OLDU 3 AY SÜRDÜ BU DÜŞÜM HALA DÜŞÜK SEVİYEDE BİRAZ , SPERMLERİN GELİŞME SÜRESİ 3 AYI BULUYORMUŞ BEN GÜNDE 3 KERE 7/24 ÇALIŞIYORUM STRESİMİ SKIKINTIMI ATAYRUM GÜÇLENİYRUM SPOR OLİY FİLAN , TABİ HER GÜN KESİNLİKLE EN AZ 2 YE DÜŞER ARADA SABAH ÖĞLE AKŞAM VEYA GECE DİR TABİ BÖYLE OLUNCA SPERM ÜRETİMİ 3 AYI BULUNCA ÜRETİM YETMİYOR VE SPERMDE GÜNLÜK AZALMA OLUYOR BEBEK SPERMLER OLUŞMADAN ATILABİLİYOR ,YAHU YARATICININ VERDİĞİ AKAN SU BOŞA GİTMESUN .... HERŞEYİN BİR YERİ VAR ... :DFSDFSIAYSGALFKSN
Eklentiler
SPERMO22.png
Kullanıcı avatarı
DRiftustasi
Site Admin

Dön ALACALIOĞLU SPERM BANK ...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir